Davutoğlu Metal

Aralık 2005’de DAVUTOĞLU METAL olarak kurulan firmamızın ana faaliyet alanı endüstriyel ve inşaat demirlerinin toptan satışını yapmaktır.

Bunun yanı sıra firmamız müşterilerin talepleri doğrultusunda çelik hasır, kangal (filmaşin) demir, profil, köşebent, lama, vb. ürünleri de karşılamaktadır. Sektörde olan deneyimine çalışma disiplinini de ekleyen DAVUTOĞLU METAL iş ahlakından ödün vermeden ve her geçen gün daha iyisini yapabilme azmi ve anlayışı içinde olacaktır.

DAVUTOĞLU METAL hızla büyümesinde ve kısa sürede demir piyasasında tanınmasındaki en büyük etken yaptığı işte dürüstlük ilkesinden ayrılmamasıdır. Ayrıca müşterilerimizden gelen taleplerin fiyat-kalite performansını dengeleyerek, mümkün olan en kısa sürede ve en kaliteli malzemelerle sevkiyatını sağlamaktadır. Müşteri odaklı hizmet anlayışımız doğrultusunda, müşterilerimizin ihtiyaç duydukları ürün, hizmet ve satış sonrası desteği, sosyal ve çevre sorumluluğu bilinciyle sunmaktayız. DAVUTOĞLU METAL sektörde yerini ve kalitesini kanıtlamış, ürünlerini global sertifikalarla standardize etmiş çözüm ortaklarının geniş ürün yelpazesini sizlere sunmuştur.

Vizyonumuz

Demir-Çelik sektöründe lider bir kuruluş olmak.

Demir piyasasının ilk tercih edilen tüccarlarından olmak.

Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyip, DAVUTOĞLU METAL markasına mâl etmek.

Yurtdışındaki pazarlarda çıkan ihtiyaçlara yanıt üretmek, öncü kurumsal yapı olmak.

Misyonumuz

İş ortaklarımızın, ihtiyaç duydukları ürünleri fiyat-kalite dengesini sağlayarak en kısa sürede tedarik etmek ve sevkiyatını sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Kuruluşundan bugüne piyasada adından söz ettirmiş olan firmamız Türkiye’nin her noktasına hizmet sunmayı amaç edinmiştir.